Recenze Brokerské společnosti Goldenburg Group

Recenze Brokerské společnosti Goldenburg Group Logo

Review

Pros

  • Propracovaná edukace

  • Srozumitelné varování a dobrý risk management

Cons

  • Množství poplatků za služby

Summary

Goldenburg Group je licencovaná společnost kontrolována Kyperskou komisí pro burzu a cenné papíry (CySEC) s CIF licencí číslo 242/14 poskytující obsáhlé investiční služby.

Obsah recenze Goldenburg Group

1. Registrace účtu, vklady a výběry

2. Obchodní platforma brokera

3. Instrumenty k obchodování

4. Poplatky

5. Média

6. Hodnocení

1. Registrace účtu, vklady a výběry

Tyto informace nejsou na webovcýh stránkách snadno dohledatelné, všechny podstatné informace najdou klienti v sekci “Právní” (v horním menu webové stránky). Zde se mimojiné nachází právní informace jako například Upozornění na rizika, Oznámení o ochraně osobních údajů, Obchodní podmínky, nebo Informace o společnosti. V případě dotazů, doporučujeme společnost přímo kontaktovat. Kontaktní informace naleznete zde.

2. Obchodná platforma brokera

Investori obchodujú na platforme MetaTrade 5, ktorá je určená ako pre začiatočníkov, ktorí ocenia jednoduchosť komplexnej platformy, tak aj pre skúsených investorov, ktorí môžu využiť pokročilých nástrojov k tvorbe investícií.

metatrade5

3. Instrumenty k obchodování 

Klienti mají přístup například k FX, akciím, komoditám či indexům nabízejícím nespočet finančních nástrojů.

4. Poplatky

Poplatků v Goldenburg Group existuje nemálo. Mezi nimi naleznete například poplatky za spready, komisní poplatek, poplatek za neaktivitu, za držení pozice během noci, či správu portfolia.

Webové stránky brokera nabízejí také vzdělávání invesetorů, a to zde.

edukace

5. Média

6. Hodnocení 

Webové stránky jsou velmi přehledné, jediným mínusem je menší množství informací ve srovnání s webovými stránkami dalších brokerů. Na druhou stranu je snadné se na stránkách rychle zorientovat a jednotlivé sekce jsou logicky řazeny. Webové stránky brokera nabízejí i vzdělávání investorů, a to zde.

Brokera ocení i začínající obchodníci, což je rozhodně velké plus. Výhodou jsou také možnosti obchodování, které broker nabízí - klienti se dostanou například k FX, akcím, komoditám či indexům.

Sdílet tento článek na Twitter Linkedin Facebook

Overview

Společnost Goldenburg Group Limited poskytuje komplexní investiční služby, která funguje pod dohledem Kyperské komise pro cenné papíry a burzy (CYSEC) s licenčním číslem CIF 242/14. Provozovatel brokera je vedený v evidenci ČNB a je zároveň zaregistrovaná pd jménem eTrader.

Zakladné parametre

Minimálny vklad: 100 USD

Páka:

Platforma: MetaTrader 5

Spready od: 3 pip

Sledujte nás na sociálních sítích

Upozornění na rizika: Obchodování s měnami a s nástrojem "Contracts for Difference" (CFD) je značně spekulativní a vyznačuje se významným rizikem ztrát. Toto obchodování není vhodné pro všechny investory. Před zahájením obchodování se proto ujistěte, že těmto rizikům rozumíte.