Recenze brokerské společnosti Swissquote

Recenze brokerské společnosti Swissquote Logo

Review

Pros

  • mobilní aplikace

  • výběr ze 3 platform

  • klientský podpora v několika různých jazycích

  • eBanking, exchange s kryptokurencemi

Cons

  • vysoké riziko (u 74-89 % účtů retailových investorů došlo u tohoto brokera ke ztrátě)

  • bez social trading

  • vysoká minimální záloha

Summary

Obsah recenze Swissquote:

1, Registrace účtu, vklady a výběry

2, Obchodní platforma brokera

3, Instrumenty k obchodování

4, Poplatky

5, Média

6, Hodnocení

1. Registrace účtu, vklady a výběry

registrace

Pro obchodování přes Swissquote je potřeba bankovního účtu u Swissquote. Na webových stránkách si však můžete vytvořit účet pro demo verzi, která je zdarma. Proces registrace pro demo verzi zahrnuje krátký dotazník s kontaktními informacemi.

form

Co se týče oficiální obchodní platformy, Swissquote nabízí individuální i firemní obchodní účet. Při registraci je potřeba vyplnit několik informačních formulářů, které jsou nezbytné k ověření. Minimálním vklad je 1000 USD, přičemž peníze můžete vkládat pomocí bankovního převodu či kreditní karty (Visa/MasterCard)

2. Obchodní platforma brokera

Díky eTrading od Swissquote můžete obchodovat na platformě MetaTrader, která má kompletní podporu v českém jazyce. Můžete si vybrat mezi MetaTrade4 či MetaTrader5. Pokud preferujete jiné platformy, popřípadě můžete využít platformu Advanced Trader.

Obrázek5

2. Obchodní platforma brokera

Díky eTrading od Swissquote můžete obchodovat na platformě MetaTrader, která má kompletní podporu v českém jazyce. Můžete si vybrat mezi MetaTrade4 či MetaTrader5. Pokud preferujete jiné platformy, můžete popřípadě využít platformu Advanced Trader.

4. Poplatky

Výše poplatkové hladiny se odráží v poskytnuté službě, trhu a aktivitě obchodování. Financování je k dispozici v 9 měnách. Na straně brokera nejsou žádné poplatky za vklad, ani zá výběr. Je však stanovený minimální vklad v hodnotě 1000 USD.

Ceník služeb nalezneme zde:

https://cs.swissquote.com/online-trading/pricing

Ačkoli mohou být nástroje překvapivé, nabídka videí je v porovnání s konkurencí omezená. Sekci o vzdělání nalezneme zde: https://cs.swissquote.com/forex/education/learning-center

5. Média

·       Facebook

·       Instagram

·       LinkedIn

·       YouTube

·       Twitter

·       Web

6. Hodnocení

Ačkoli má Swissquote svou reputaci založenou na dobrém jménu mateřské společnosti, to samé se bohužel nedá říct o obchodní dceřiné firmě. V porovnání s konkurenty, je tato společnost totiž dost pozadu. Plně českou podporu, možnost volby mezi 3 platformami a množství nástrojů určitě ocení mnoho obchodníků. Množství (negativních) recenzí mluví překvapivě o opaku.

Sdílet tento článek na Twitter Linkedin Facebook

Overview

Společnost Swissquote je předním švýcarským poskytovatelem online bankovních a obchodních služeb. Její dceřiná společnost Swissquote Ltd. sídlí v Anglii.

Zakladné parametre

Minimálny vklad: 1 000 USD

Páka:

Platforma: MetaTrade4, MetaTrade5, Advanced Trader

Spready od: 0,8 pip

Sledujte nás na sociálních sítích

Upozornění na rizika: Obchodování s měnami a s nástrojem "Contracts for Difference" (CFD) je značně spekulativní a vyznačuje se významným rizikem ztrát. Toto obchodování není vhodné pro všechny investory. Před zahájením obchodování se proto ujistěte, že těmto rizikům rozumíte.